Recydywa

  Ostrzegaliśmy - to teraz potwierdzamy. Rzesze kibiców piłkarskich z całego kraju znowu będą mogły sobie bezkarnie pobuszować po stadionie Legii - pod tym wszakże warunkiem, że - podobnie, jak w zeszłym roku - owe rzesze zgłoszą się na Rajd Miejski w Warszawie.

 Przypomnijmy, że wówczas grana była tyrolka w poprzek stadionu. Niektórzy się odgrażali, że zjadą w szalikach zaprzyjaźnionych klubów - na przykład Widzewa czy Wisły - ale, ostatecznie, na przechwałkach się skończyło. Tym razem zadanie będzie miało zupełnie inny charakter, ale stadon będzie można zapoznać dokładnie dość.

  No i będzie jeszcze bonusik - bowiem Legia, niczym biali misjonarze w ciepłych krajach, systematycznie głosi swoją religię i zaprosi wybrańców na mecz. Jaki to będzie mecz, kto się załapie - opowiemy w swoim czasie. Niezależnie jednak od tego, czy ktoś regularnie chadza na Żyletę, czy też w życiu na spotkaniu futbolowym nie był - warto na Łazienkowską kiedyś w życiu się wybrać i zobaczyć to z bliska. Niekoniecznie mam na myśli wydarzenia na boisku.

 Zatem - zapraszamy na Rajd  - i na Ł3 też :)