Biegowe party - to już dzisiaj!

  Piątek-piąteczek-piątunio już dzisiaj, więc w zasadzie nikomu nic nie trzeba przypominać. Ale, tak na wszelki wypadek, piszemy znowu - około godziny 21.00 w warszawskim klubie Bazar na Jagiellońskiej 13 rusza dziś Warsaw Run Party! Poza samym partowaniem, proponujemy jedną rzecz do wygrania oraz całkiem sporo do odebrania - mowa o WBG...

 Oto detale; sama impreza jest z wolnym wjazdem, co zachęca. Co więcej - można będzie przy tej okazji trafić, zupełnie juz za friko, wpisowe na Rajd Miejski 360° w Warszawie!

  Trzeba jednak w tym celu spełnić trzy warunki. Po pierwsze - przyfalować osobiście na Party. Po drugie - zadeklarować chęć wzięcia udziału w losowaniu tego wpisowego (bo taką metodą wybierzemy metodę... czy jakoś tak) - po trzecie zaś - osobiście pokwitować odbiór.

  Teraz o fantach za Wesołe Biegi Górskie; nadal w naszym posiadaniu jest kilka dyplomów, jeden puchar oraz całkiem sporo medali za WBG. Zatem - zapraszamy do odbioru; miejsce może nieortodoksyjnie biegowe, ale pretekst - jak najbardziej, więc może przy tej okazji?

 Poza tym przewidziana jest muzyka na żywo oraz dyskusje panelowe przy izotonikach, czyli normalna impreza. Dla utrwalenia danych - plakacik raz jeszcze: